Choroba ma swoje źródła i przyczyny w zaburzeniach energetycznych organizmu. Długotrwały brak równowagi energetycznej skutkuje w formie schorzeń fizycznych. Energoterapia likwiduje zaburzenia energetyczne i tym samym przeciwdziała powstawaniu choroby. Ma charakter harmonizujący i przywraca ład – harmonię w organizmie.

Innymi słowy – REIKI  REGULUJE SKUTECZNIE ORGANIZM W KIERUNKU ZDROWIA .

Energoterapia często jest traktowana jak ostateczność – szkoda gdyż stosowana profilaktycznie przeciwdziała powstawaniu choroby.

Moje wrodzone predyspozycje ,długoletnia praktyka i doświadczenie w niesieniu pomocy ludziom, sprawiły że Energoterapie REIKI traktuję, jako podstawę mojego działania terapeutycznego jak również ze względu na jej Globalne – Całościowe działanie uzdrawiające  na każdego odbiorcę.

Okazała się ona niezastąpionym remedium na wiele stanów chorobowych i dolegliwości, a ja dostrzegając jej rezultaty, utwierdzam się w przekonaniu, że potrzebna jest każdemu. Dlatego rozwijam i doskonalę sztukę energoterapii bezpośredniej oraz na odległość, aby uruchomić energię wewnętrzną pacjenta i rozbudzić siły obronne jego organizmu do samodzielnej walki o zdrowie. Poszukuję drzemiącego w każdym z Nas potencjału przeciwdziałania chorobie. To właśnie, oprócz znalezienia ognisk zapalnych ,zlikwidowaniu ich  dla zbudowania naturalnej tarczy ochronnej jest moim celem.

Dostarczam energii która ; wzmacnia siły życiowe organizmu, przynosi ulgę, rozładowuje stres – napięcie wewnętrzny niepokój i depresję. Skutecznie uwalnia z TRAUMY- jej przyczyn i skutków. Wprowadza zamiast tego odprężenie ,spokój wewnętrzny ,akceptację – pokój, oparcie w sobie samym. Aktywuje  samo uzdrowienie.

Prawie 30 lat mojej praktyki pokazało ,że ZAWSZE następuje przemiana w kierunku zdrowia danej osoby stosując metodę REIKI.

Ta Energia przekazywana poprzez przykładanie rąk – czy na odległość, to SKUTECZNE lekarstwo dla duszy i ciała za każdym razem.

 Informacja mówiąca ,że pomaga na wszystko – wydaje się przesadzona – JEDNAK TO PRAWDA.

Wystarczy zrozumieć zasadę działania ,by stało się to oczywiste dla każdego.

Czas terapii i częstotliwość zabiegów zależy od stanu zaawansowania schorzenia czy dolegliwości.

Terapia REIKI pomaga przy problemach WSZELKICH, dlatego trudno je tutaj wszystkie wymienić .

Toteż wymienię te najpopularniejsze ;

 • w stanach osłabienia odporności , poczuciu braku sił, przemęczeniu,
 • w obniżeniu nastroju – depresji ,
 • rozchwianiu emocjonalnym ,
 • chorobach kobiecych
 • chorobach psychosomatycznych
 • chorobach przewlekłych
 • bólach migrenowych
 • ogólnym osłabieniu organizmu 
 • rozregulowaniu gospodarki hormonalnej
 • nałogach i chorobach pochodnych
 • nawet w nowotworach
 • jak również przy uwalnianiu od bytów pasożytniczych i innych ataków niematerialnych -energetycznych – różnych.
 • przy odpromieniowaniu – oczyszczeniu i ustabilizowaniu – dostosowaniu  ; miejsc, pomieszczeń, mieszkań, posesji do indywidualnych potrzeb danego człowieka czy rodziny.   
 • WSPIERA W KIERUNKU ZDROWIA i UZDROWIENIA              

Każda terapia to ozdrowieńcza kąpiel dla naszego ciała fizycznego i wszystkich ciał energetycznych.

_DSC0606

Często osoby przyzwyczajone do medycyny współczesnej wybierają pracę z nowoczesnymi analizatorami zdrowia, a przecież nieporównywalna jest specjalizacja, którą nabywa się przez dziesiątki lat nauki w porównaniu z kursem obsługi urządzeń.

Tu zachowuję równowagę, człowiek nie zastąpi komputerowego programu i analizatora, ale też nie stanie się odwrotnie.

Zapraszam na zabiegi, aby samemu ich doświadczyć,

a gotowych do nauki tej metody zapraszam na KURS REIKI w trybie indywidualnym – terminy do uzgodnienia.